Geen sanctie voor wetenschapper die mogelijk plagiaat pleegde in masterscriptie
Nieuws | de redactie
7 maart 2024 | Een masterscriptie waarbij plagiaat zou zijn gepleegd was niet gepubliceerd als wetenschappelijke publicatie, maar wel gebruikt in het magazine en een online nieuwsbericht op de website van de VU. Toch vindt het Landelijk Orgaan Wetenschappelijke Integriteit dat het hier niet gaat om een schending van de landelijke gedragscode wetenschappelijke integriteit.

De Vrije Universiteit Amsterdam (VU) en het Landelijk Orgaan Wetenschappelijke Integriteit (LOWI) he
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
