Baankans in bèta/tech groot
Nieuws | de redactie
2 juli 2007 | De vergrijzing slaat de komende jaren hard toe in de bedrijven van de ‘metalektro’ branche. Eén op de twaalf technici zal de komende vijf jaar met pensioen gaan. Dat biedt grote baankansen voor technische beroepsstudenten want om deze uitstroom op te vangen zijn de komende jaren circa 2000 nieuwe medewerkers per jaar nodig.
Dit blijkt uit de vandaag uitgekomen Arbeidsmarktmonitor Metalektro van het Researchcentrum voor Ond
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
