De wereld wacht niet op Europa
Nieuws | de redactie
28 februari 2014 | In het hol van de leeuw trad Angela Merkel op. Ze sprak het Britse parlement toe over de waarde van Europa. “Zwaartepunt ligt op investeringen in wetenschap en onderzoek. Op vele terreinen, denk aan de digitale economie, horen wij nu niet meer tot de besten wereldwijd. Wir müssen aufholen.”

Zij gaf de Britse politici niet alleen huiswerk mee, waar het de visie op een gezamenlijke agenda vo
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
