Bijna helft studenten Universiteit Maastricht slachtoffer van seksueel wangedrag

Nieuws | de redactie
4 november 2021 | Bijna de helft van de studenten van de Universiteit Maastricht (UM) heeft tenminste eens te maken gehad met seksueel wangedrag. Vooral vrouwen, niet-heteroseksuele studenten en studenten met een beperking zijn vaak slachtoffer van seksuele intimidatie of seksueel geweld, blijkt uit onderzoek dat binnen de UM is uitgevoerd. Ook leden van studie- of studentenverenigingen worden veel vaker slachtoffer van seksueel geweld. De Limburgse universiteit ondertekende gisteren het manifest ‘Let's talk about Yes’ van Amnesty International.
Rector magnificus en bestuursvoorzitter Rianne Letschert (geheel links) tijdens de presentatie van het rapport. Beeld: Universiteit Maastricht.
Onderzoekers van de Universiteit Maastricht hebben onderzocht hoe vaak studenten van de Universiteit
Alleen de koppen lezen, maar de informatie missen? Voor € 450, - per jaar krijgt u onbeperkt toegang tot het platform en ontvangt u iedere week een nieuwsbrief! Het is mogelijk dat de organisatie waaraan u bent verbonden, een collectief abonnement heeft.

Hier kunt u zien of uw werkgever al een collectief abonnement heeft. In dat geval kunt u zich kosteloos registeren.

Al individueel abonnee? Klik hier voor login. Geen abonnee? Abonneer nu


«
ScienceGuide is bij wet verplicht je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies.
Lees hier over ons cookiebeleid en klik op OK om akkoord te gaan
OK