‘Instellingen mogen zelf weten of ze voor afstandsonderwijs kiezen’
Nieuws | de redactie
4 juli 2022 | Minister Dijkgraaf ziet geen reden om in gesprek te gaan met de RUG over het besluit om blended en hybride onderwijs uit te breiden. Dat blijkt uit het antwoord op Kamervragen van Peter Kwint toen de RUG de hoge gasprijzen als argument voor afstandsonderwijs gebruikte.

Het besluit tot de nieuwe onderwijsvorm van de RUG is gebaseerd op het verbeteren van de onderwijskw
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
