Levend Lab voor bouwkundig onderwijs
Nieuws | de redactie
8 mei 2009 | Hogeschool Rotterdam en diverse bouwbedrijvenmaken werk van de realisatie van het 'Living Lab' Open House. Een Living Lab is een netwerk waarin bedrijfsleven, onderwijs en onderzoekers in de regio en daarbuiten samenwerken aan innovatie. Het biedt een open testomgeving met echte gebruikers, zodat bedrijven hun nieuwe producten en prototypes in een echte omgeving kunnen uittesten.
Het te ontwikkelen Living Lab moet dienen als didactisch hulpmiddel in het onderwijs voor MBO en HBO
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
