Vliegen over het water
Nieuws | de redactie
2 juli 2010 | Komend weekend begint de Frisian Solar Challenge. De TU Delft hoopt met een innovatief concept een gooi naar prijzen te doen. Ze hebben een heuse draagvleugelboot op zonne-energie ontwikkeld. “Eigenlijk is het geen varen meer wat we doen, de techniek lijkt meer op vliegen”, aldus teamcaptain Edwin de Vries.

Het Delta Lloyd Solar Boat Team verdedigt vanaf zondag 4 julizijn titel in de Frisian Solar Challeng
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
Nederland onderschat baten internationalisering door gebrekkige stayrate-metingen
Citatiebias remt loopbanen vrouwelijke wetenschappers, waarschuwt Delftse onderzoeker
Kies Europa, horen Amerikaanse wetenschappers – maar wie gaat dat betalen?
‘Laat praktijkonderzoekers het gat tussen wetenschap en samenleving dichten’
