PvdA wil verplichte seksuele voorlichting van basisschool tot universiteit
Nieuws | door Frans van Heest
25 mei 2023 | Als het aan de PvdA ligt, zullen universiteiten het initiatief van de Universiteit Maastricht volgen door een verplicht curriculum seksuele voorlichting in te voeren. Hoewel minister Dijkgraaf niet zo ver wil gaan, kondigt hij wel de oprichting van een regieorgaan aan en zullen de rechten van studenten met betrekking tot seksuele veiligheid beter worden beschreven.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Frans van Heest :
Meest Gelezen
'In verdeelde samenleving is concept van universiteit steeds lastiger uit te leggen'
'Rapport-Wennink is een routekaart zonder weg’
Gerichte ondersteuning in eerste studiefase kan kansenongelijkheid universiteiten verkleinen
‘Gamificatie en het verlies van ethiek’
Open Science beleid NWO zet bepaalde alfa- en gamma’s op achterstand
