Miljarden van Merkel voor kennis
Nieuws | de redactie
19 december 2008 | Angela Merkel gaat 40 miljard steken in een impuls tegen de recessie. Zwaartepunt daarin zullen investeringen zijn in de infrastructuur van scholen en hoger onderwijs en in een forse aanpak van IT- en breedband-stimulering. De Duitse werkgeversorganisaties hebben ook aangegeven dat zij voor een zeer forse impuls in onderwijs en onderzoek zijn. De Kanzlerin wil Duitsland “dadurch langfristig moderner und zukunftssicherer" maken met deze “Investitionen in die Zukunft.”
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Rianne Letschert, bestuurder met opvattingen, wordt OCW-minister
De NVAO noemt het institutioneel beton: waarom transdisciplinair onderwijs vaak vastloopt
“Jarenlange collega en vriend”: hoe onafhankelijk moet toezicht aan universiteit zijn?
Politieke onzekerheid rondom minderheidscoalitie werpt schaduw over onderwijsinvesteringen
Kabinet-Jetten gaat met 1,5 miljard bezuinigingen op onderwijs en wetenschap terugdraaien
