Creatieve industrie kans voor Europa
Nieuws | de redactie
6 april 2010 | De creatieve industrie is een sector met grote potentie voor Nederland én Europa, meent Frits Grotenhuis. Met de nodige investeringen kan deze sector oplossingen bieden voor grote uitdagingen in zorg, onderwijs en defensie. Een voorwaarde hiervoor is een innige Europese samenwerking. De ‘Declaration of Amsterdam’ is een goed begin, maar nog niet genoeg.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
