Creatieve industrie kans voor Europa
Nieuws | de redactie
6 april 2010 | De creatieve industrie is een sector met grote potentie voor Nederland én Europa, meent Frits Grotenhuis. Met de nodige investeringen kan deze sector oplossingen bieden voor grote uitdagingen in zorg, onderwijs en defensie. Een voorwaarde hiervoor is een innige Europese samenwerking. De ‘Declaration of Amsterdam’ is een goed begin, maar nog niet genoeg.
De afgelopen decennia maakt Europa een gestaagtransformatieproces door naar een mondiale kennisecono
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
