Kennissector snakt naar regie
Nieuws | de redactie
17 augustus 2010 | De Nederlandse kennissector is een archipel van duizenden elkaar deels beconcurrerende koninkrijkjes. Dat moet anders, vinden de koepels. In een kennismanifest schetsen zij de oplossing: meer focus en massa, aan te brengen door bedrijven, instellingen en overheid, in een Kennis- en Innovatieraad.
Het lijkt een moedige zet van VNO-NCW,NWO, KNAW, TNO, MKB Nederland en VSNU om in deze tijden vanpol
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
