NWO heroverweegt talentprogramma ten behoeve van samenwerking

Nieuws | door Eva Baaren
16 december 2020 | Hoewel vier van de vijf NWO-financieringslijnen al gericht zijn op wetenschap in teamverband, gaat er volgens Martijn Deenen, hoofd Aardwetenschappen en Astronomie bij NWO, nog steeds te veel geld naar individuele onderzoeksbeurzen. “Het is vooralsnog mijn eigen standpunt”, zei hij tijdens het symposium Transition to Team Science & Awards van Young Science in Transition (YSiT), “maar intern wordt er nu serieus naar gekeken”.
Tijdens het YSiT-symposium vergeleek het publiek de teamvaardigheden van ‘star scientists’ met die van Diego Maradona. Beeld: M.M. via Wikimedia Commons (CC BY-SA 2.0)
De vier financieringslijnen waar Deenen over spreekt, zijn de Nationale Wetenschapsagenda, het Kenni
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.

Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.

«
ScienceGuide is bij wet verplicht je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies.
Lees hier over ons cookiebeleid en klik op OK om akkoord te gaan
OK