Onderwijs en onderzoek dat bijdraagt aan ecologische wijsheid bij studenten
Nieuws | de redactie
22 september 2021 | Als nieuwe lector bij Aeres Hogeschool Wageningen hoopt Jetske de Boer docenten op te leiden die kennis over duurzaamheid en ecologie door kunnen geven aan de nieuwe generatie. Dit doet ze door middel van onderzoek naar insecten. “Het vraagstuk rond insecten is maar een model van ecologisch denken; het gaat niet alleen om insecten, maar om duurzaam denken."
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
