D66-leden hekelen zoveelste gebroken belofte rond studiefinanciering
Nieuws | de redactie
12 mei 2023 | D66-leden zullen aanstaande zaterdag bij het partijcongres een motie indienen om de basisbeurs voor meerdere jaren te verhogen. De leden uiten hun ongenoegen over de regering, die eerder zei dat in de voorjaarsnota te zullen regelen maar die belofte heeft geschonden.

Twee weken geleden werd bij de presentatie van de Voorjaarsnota bekend dat de regering afziet van ee
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
