“Door SPRONG-subsidie halen we projecten binnen die eerst onhaalbaar leken”
Interview | de redactie
6 november 2023 | De mogelijkheid om krachten te bundelen en een onderzoeksgroep te versterken legt geen windeieren, vertelt lector Ron van Duin (Hogeschool Rotterdam) over de SPRONG-subsidie van Regieorgaan SIA. “We hebben nu een samenwerking tussen sterke lectoren die allen een netwerk hebben en gewaardeerd worden om hun praktische inbreng, ook bij wetenschappelijke partners. Als je met zo’n groep een aanvraag indient, gaat het wat makkelijker.” Het doel van zijn SPRONG-groep ‘Greening Corridors’ is helder: niet alleen regionale maar ook nationale en internationale impact maken.
De SPRONG-groep ‘Greening Corridors’, waarin onderzocht wordt hoe de logistiek rond de achterlan
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
